Faturalı Hattı Olanlara Nakit Kredi TURKCELL VODAFONE

Kredi vermek bankların ve benzer finansal kuruluşların vermekte olduğu bir hizmet olmakla beraber nakit sıkıntısı olan herkesin bankalardan çözüm olanağı bulması mümkün olmamaktadır. Bu sebeple başka yerlerden para bulmak istemekte olan kişilere faturalı hatta nakit kredi vermekte olan yerler yetişmektedir.

Faturalı Hatta Nakit Çekme

Pek çok telefon bayisi söz konusu olan faturalı hatta nakit kredi olanağını sunmakta olup, bankaların aramakta olduğu şartları taşımamakta olan kişiler acil nakit sıkıntısı yaşadıkları zaman bahsi geçen bu telefon satan yerlere başvurmak sureti ile kredi alma olanağı bulabilmektedirler.

faturalı hattı olana kredi

Bu şekilde para bulmak istiyor isek yapmamız gerek işlemler şu şekildedir:

  1. Olması gereken ilk şey sahip olduğumuz hattın faturalı olmasıdır,
  2. Söz konusu olan bu hatta yönelik olarak hizmet vermekte olan bir telefon bayisine gitmemiz gerekmektedir,
  3. Söz konusu olan bu telefon satış yerinin faturalı hatta nakit kredi verme hizmetini sunduğundan emin olmamız gerekmektedir,
  4. Bahsi geçen yer ilk olarak hattımıza tanımlı olarak bize bir adet cep telefonu satacaktır. Söz konusu bu telefona dair ödemeler ise taksitli bir şekilde faturamıza ansıtılacaktır.
  5. Hattımıza tanımlı olarak almış olduğumuz bu telefonu işlem yaptırdığımız telefoncu direk olarak bizden satın almaktadır.
  6. Bu sayede daha kutusu açılmamış olan bu telefonu satarak nakde çevirme olanağı bulmuş olacağız.
  7. Bu konuda dikkat edilmesi gereken ise hizmet alma talebinde bulunmuş olduğumuz telefoncunun piyasa fiyatının bir hayli altındaki tutarda satın alma işlemini gerçekleştirmek istemesi olup aradaki bu farkı da komisyon olarak almalarıdır.
  8. Bu sebeple de söz konusu olan bu komisyonu en az tutarda tahsil edecek olan telefon bayisini tespit etmek bizim için oldukça faydalı olacaktır.
  9. Bu hizmetten yararlanma kararında isek bahsi geçmekte olan işlemi yapmak sureti ile tarafımıza nakit para verebilecek olan telefoncuları ülkemizin hemen hemen her yerinde bulma olanağımız mevcuttur.

Bahsi geçen bu işlem sıklıkla tercih edilmekle birlikte bu konuda en önemli olan şey güvenli bir yerden kredi almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir