Kırşehir’de Tefeci Arıyorum

Toplu nakit paraya ihtiyacı olan herkesin ilk sığındığı liman bankalar oluyor. Evet yanlış bir durum söz konusu değil, fakat bankadan kredi kullanmakta tahmin ettiğiniz kadar kolay değil.  Bankanın tarafınıza sıraladığı tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Aksi halde maalesef kredi talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Belirttiğimiz sorun ile karşı karşıya kalan kişiler ise çözümü tefecilere yönelmekte buldu. Tefeci çalışma şartları incelediğimiz de bankalar kadar despot kurallara bağlı kalmadıklarını görüyoruz. Kredi notunuz düşük olsa da adınız kara listede yer alsana kredi kullanabilirsiniz.

Kırşehir merkez; Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı,Kaman ve Mucur’da bulunanlar yorum kısmından iletişime geçebilirler.

Tabi ki bu yargı sizden hiçbir şart ya da talepte bulunmayacakları anlamına gelmiyor. Aldığınız paranın geri ödemesi garanti altına almak için ipotek sunmanız ya da kefil bulmanız gerekebilir. Buna ek olarak da senet imzala şartı da karşınıza çıkabilir.

İsterseniz tek taksit ve tek senet ile isterseniz de birden fazla vade ve vade sayısı ile eşit olacak şekilde senet imzalayarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tefecilere ulaşmak için ise kullanabileceğiniz en hızlı erişim aracı internetten yararlanabilirsiniz.

HEMEN thought on “Kırşehir’de Tefeci Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir