Samsun’da Acil Kredi Verilir

Mevcut olan para sıkıntınızı çözmekte zorlanıyor ve bankalardan kredi alma konusunda da sıkıntı çekiyorsanız ve bir de Samsun’da ikamet ediyorsanız artık üzülmenize gerek kalmadı. Çünkü biz varız. Samsun’da kurulmuş olan ve uzun zamandır hizmetlerine devam eden firmamız “acil kredi verilir” kampanyası ile anlatılan durumdaki pek kişiye senetle borç para vermek amacı ile çalışmaktadır. Acil para arıyorum diyen hemen hemen herkese hiçbir kısıtlama ya da eleme süreci olmaksızın borç para veren firmamız tek ama tek şartı şu yerlerde yaşıyor olmanızdır:

 1. Samsun merkez,
 2. On Dokuz Mayıs ilçesi,
 3. Alaçam ilçesi,
 4. Asarcık ilçesi,
 5. Atakum ilçesi,
 6. Ayvacık ilçesi,
 7. Bafra ilçesi,
 8. Canik ilçesi,
 9. Çarşamba ilçesi,
 10. Havza ilçesi,
 11. İlkadım ilçesi,
 12. Kavak ilçesi,
 13. Ladik ilçesi,
 14. Salıpazarı ilçesi,
 15. Terme ilçesi,
 16. Vezirköprü ilçesi ve
 17. Yakakent ilçesidir.

Adı geçen bu yerlerde yaşamakta olan herkes firmamıza gelerek belli başlı şartlar dahilinde kredisini alıp gidebilir. Bu şartlardan bazıları ise şunlardır:

 1. Verilecek en düşük para tutarı 10 bin Türk Lirası, en yüksek para tutarı 100 bin Türk Lirası’dır.
 2. Eğer talep edeceğiniz tutar 10 bin Türk Lirası ve 25 bin Türk Lirası arasında ise uygulanacak komisyon oranı yüzde on beş vade süresi ise en çok yirmi dört aydır.
 3. 25 bin Türk Lirası ve 50 bin Türk Lirası arasında ise uygulanacak komisyon oranı yüzde yirmi vade süresi ise en çok kırk sekiz aydır.
 4. 50 bin Türk Lirası ve 75 bin Türk Lirası arasında ise uygulanacak komisyon oranı yüzde yirmi beş vade süresi ise en çok seksen dört aydır.
 5. 75 bin Türk Lirası ve 100 bin Türk Lirası arasında ise uygulanacak komisyon oranı yüzde otuz vade süresi ise en çok yüz yirmi aydır.
 6. Söz konusu olan bu ödemelerin tamamı tek bir senede bağlanacak olup söz konusu bu senet ödeme bittiği zaman müşterimize verilecektir.

2 thoughts on “Samsun’da Acil Kredi Verilir

 1. Merhaba ben Samsun İlkadım ilçesinde ikamet ediyorum benim 15.000 TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir