Adana Mersin Antalya Kredi Çıkarılır

Bankaların sunduğu kredi olanaklarından yararlanma olanağı bulunmayan kişiler için yeni bir çözüm yolu olan “kredi çıkartılır” ilanları ülkemizin her yerinde olduğu gibi Adana, Mersin ve Antalya da bir hayli rağbet görmekte olup sadece adı geçen illerin merkezlerinde değil ilçelerinde de bu hizmeti veren pek çok kredi danışmanlık firması bulunmaktadır. Söz konusu olan bu komisyonla kredi çektiren yerlerden bahsetmemiz gerekir ise yoğunlukla Adana merkez, Seyhan, Çukurova , Yüreğir , Kozan , Sarıçam ve Ceyhan ilçeleri; Mersin merkez, Toroslar, Yenişehir , Akdeniz , Tarsus , Silifke ve Mezitli ilçeleri; Antalya merkez, Kepez , Muratpaşa  , Alanya, Konyaaltı , Serik ve Manavgat ilçeleridir.

kredi çıkartılır tefeci

 

Söz konusu olan bu il ilçelerde kredi alam sürecini bankalar ile halletme olanağı bulamamış kişiler çözümü kredi danışmanlık firmalarında aramakta olup, adı geçen firmalara başvuru yapmak yöntemi ile bankalardan kredi çıkartmalarını talep etmektedir.  Bahsi geçen bu yerler ise yapmış oldukları iş itibari ile hem anlaşmalı oldukları bankalar bulunduğundan hem de sektörde hizmet veren hemen hemen her bankanın işleyiş politikasına dair detaylı bilgilere hakim olmak sureti ile hangi profilden müşterilerin kredi taleplerine onay vereceklerini az çok kestirebildikleri için en doğru yere bizim adımız kredi başvurusu yapmaktadırlar.

Başka bir deyiş ile bireysel olarak başvuru yaptığımız zaman söz konusu olan bankanın politikasını bilmediğimiz için bizim durumumuzda bulunan kişilere hizmet verip vermeyecekleri konusunda da en ufak bir fikrimiz olmamakta bu sebeple de yanlış bankalara kredi alma talebinde bulunduğumuz için geri çevrilme ihtimalimiz de artmaktadır.

Anlatılmakta olan sistemle kredi çıkartan firmalar yaptıkları bu hizmete karşılık olarak çıkan kredi üzerinden belli oranlarda komisyon almaktadır. Söz konusu olan bu komisyonun tutarı firmadan firmaya değişim göstermekle birlikte genel olarak yüzde on ile yüz yirmi beş aralığında olmaktadır.

Antalya, Adana ve Mersin’de yaşayan ve bu illerde kredi çıkaran yerler aramakta olan vatandaşlarımıza ise söz konusu olan bu hizmeti mümkün olan en güvenilir yerden almalarının oldukça önemli olduğunu belirtmek faydalı olacaktır.

HEMEN thought on “Adana Mersin Antalya Kredi Çıkarılır

  1. Acil 25000 Tl ye ihtiyacım var.Antalya/alanyada ikamet etmekteyim iletişim kurarsanız memmun olurum.Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir