İstanbul Anadolu Yakasında Tefeci Arıyorum

Borçluluk ve nakit sıkışıklıkları insanları gerçekten de son derece fazla bir şekilde yoran ve yıpratan süreçler olmakta, kendilerine yardım edecek ve maddi olarak destek sağlayacak olan kişiler arayan bu kişiler ne yazık istedikleri sonuca çok da fazla ulaşamıyorlar. Parasızlık durumunu sonlandırmak ve rahata ermek adına çalmadık kapı bırakmayan kişilerin son umudu ise denize düşen yılana sarılır misali tefeciler ve onların vereceği borç paralar olmaktadır.

istanbul

Verilmekte olan hizmetin son derece riskli ve güvensiz olduğunu bilseler de tefecilik sistemi her zaman tercih edilmekte olduğundan bugünkü yazımızda “tefeci arıyorum İstanbul Anadolu yakası” diyerek çözüm arayan kişilere bazı seçenekler sunacağız.

İlk olarak İstanbul Anadolu yakasında tefeci bulunan yerlerden bahsetmek faydalı olacağından aşağıdaki listede bu yerler bulunmaktadır.

 1. Adalar
 2. Ataşehir
 3. Beykoz
 4. Çekmeköy
 5. Kadıköy
 6. Kartal
 7. Maltepe
 8. Pendik
 9. Sancaktepe
 10. Sultanbeyli
 11. Şile
 12. Tuzla
 13. Ümraniye ve
 14. Üsküdar’dır.

Bahsi geçmekte olan bu ilçelere ait hemen hemen her yerde mevcut olan tefecilere ulaşmak ve onlar ile iletişim kurmak da son derece kolay olmaktadır. Ancak bu işin bu kadar ve rahat olması beraberinde bazı sıkıntıları da getirmektedir. Hiçbir araştırma eleme sürecine tabii tutmaksızın kredi ya da borç para vermekte olan bu yerlerden pek çoğu hatta hemen hemen hepsi dolandırıcı olmaktadır. bu konuda belirtilmesi gereken en önemli husus ise tefecilerin illegal yerler olduğudur. Daha net açıklamak gerekir ise adı geçen bu yerlerden para alan kişiler yasa dışı işlere bulaşmış olup eğer dolandırılsalar da geri dönüşü son derece zor olmaktadır. Bu süreç şimdiye kadar hep böyle işleye gelmiştir ve istisnaları da yok  denecek kadar azdır.

Ancak her şeye rağmen bu şekilde borç para bulma konusunda kararlı iseniz dikkat etmeniz hususunda sizlere tavsiyemiz makul komisyon ya da faiz oranlarında borç para almanız ve herkesçe bilinen ya da nispeten güvenilir olan yerleri tercih etmeye çalışmanızdır.

2 thoughts on “İstanbul Anadolu Yakasında Tefeci Arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir