Kara Listedeyim Paraya İhtiyacım Var Diyenlere Çözüm

İhtiyaçlarımıza gerekli olan para için bazen gelirimiz yetersiz kalabiliyor. Özellikle aniden ortaya çıkan acil ihtiyaçlar için acil nakit paraya ihtiyacımız olabilir. Bu dönemde aile fertlerimizden dahi borç almak mümkün olmuyor maalesef. Malum, herkes geçim telaşında.

Aile bütçenizi dengelemek için; herkes kredi kartı veya kredileri çare olarak görüyor. Hemen hemen herkesin cüzdanında birden fazla bankaya ait kredi kartı mevcut. Durum böyle iken, ayın sonu geldiğinde ödemeler konusunda ciddi sıkıntılar yaşanabiliyor. Ödemelerde geciktiğimiz ve hatta hiç ödeme yapamadığımız zamanlar olabiliyor. İşte bankalar bu durumu asla kabul etmez ve sizi hemen kara listeye ekler. Kara listeye giren kişiler hem ödeme yapmadığı banka, hem de diğer bankalardan tekrar kredi veya kredi kartı talebinde bulunsa dahi onaylanmaz.

kara liste

Kara listedeyim paraya ihtiyacım var diyenlere çözüm sunmak için hizmetinizdeyiz. Danışmalık firması olarak kimsenin yardımcı olmadığı bu zor günlerinizde size destek vermek isteriz. Herkesin maddi sıkıntı çektiği zor günleri olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bu anlayış ile firma olarak ilk amacımız sizi bu maddi sıkıntıdan kurtarmak ve nakit para ihtiyacınızı karşılamanız için size yardımcı olmaktır.

Kara Listede Olanlara Kredi Verme

  • Borçlarınız biriktirdikçe birikiyor. Bu gidişata bir birlikte dur demeye ne dersiniz?
  • Ev, araba, yazlık almak sizin de hakkınız elbet. Gelin size yardımcı olalım, imkansız gibi görünen hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.
  • Doğum, düğün nişan için acil nakde ihtiyacınız var. Bu özel günlerinizde hem mutluluğunuza hem de ihtiyacınıza çözüm üretmek için ortak olalım.

Nakde ihtiyacınız olduğunuzda tek çare bankalar değildir. Hiçbir zaman, hiçbir konuda tek bir çare olmaz olamaz. Alternatif çözümler her zaman var olmalıdır. İşte çözüm biziz! Danışmanlık firmamız ile irtibata geçerek, güler yüzlü personellerimizle tanışabilirsiniz. Size en uygun fırsatı, sizin için bırakın biz düşünelim.

Kara Listedekilere Kredi Çıkartılır

İsterseniz kredinizi bankalardan sizin yerinize biz çekelim, isterseniz firmamız bünyesinde size krediyi biz kullandıralım. Tercih sizin. Gelin; hem tanışalım hem de nakit ihtiyacınıza en uygun teklifimizi sizinle paylaşalım. Vade, komisyon ve ödeme planı hakkında sizleri bilgilendirelim.

HEMEN thought on “Kara Listedeyim Paraya İhtiyacım Var Diyenlere Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir