Bizde Herkese Kredi Var

Herkese kredi verilir! Her geçen gün dahada artış göstermekte olan nakit para ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına çoğu zaman herkesin yöntemi banka kurumlarından kullanılmakta olan bireysel krediler yönündedir. Ancak ilgili finans kurumlarının Banka düzenleme ve denetleme kurumuna bağlı olarak faaliyet göstermesi neticesinde kuruma ait ürünlerin satış işlemleri talep eden kişilerin belirli şartları taşıması halinde yapılabilmektedir.

herkese para

Kredi notu,gelir düzeyi, ssk’sı vs… gibi şartlardan herhangi bir tanesinin olumsuzluğu kredi olanağı tanımadığı gibi yaş düzeyinin 65 yaş üzerinde olması,kişinin hiç bir iş yerinde çalışmaması,öğrenci niteliği taşıması,ssk’sız olması gibi durumları da kredi olanağının olumsuz sonuçlanmasına neden olan kriterlerdir. Yapılan bu sınırlandırmalar göz önüne alındığında herkesin banka kurumlarından kredi kullanabilme şansı kalmamakta ve bu durumda olan bireyler çareyi başka kurum ve kuruluşlarda aramaya başlamaktadırlar.

Sadece sizlere nakit para desteği sağlamak amacı ile kurulmuş olan bizler;

-65 yaş ve üzerinde olsanız da,

            -Üniversite kurumlarında öğrenci olsanız da,

             -SSK’sız olarak çalışıyor olsanız da,

             -Hiç bir iş yerinde çalışmıyor ancak belgelenen farklı gelirleriniz bulunuyor ise de hepinize kredi olanağı sunuyoruz. Hiç bir ayrım yapmadan aynı koşullarda uyguladığımız uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile” herkese kredi var” bizde. Siz yeterki isteyin. Gelin şartlarınız uymuyor diye red edilen ,sırf yaşınız 65’in üzerinde diye hiç giriş yapılmayan kredi taleplerinizden sizi kurtaralım. Herhangi bir şarta tabi tutmadan yalnızca senet evrakını imzalamanız neticesinde talep ettiğiniz tutar banka hesabınıza yatırılmaktadır.

Herkesekredi.net

Bunun için yapmanız gereken tarafımıza internet aracılığı ile ulaşım sağlamaktır. Girmekte olduğunuz sayfadan “kredi danışmanlık firmaları” diye giriş yapıldığında karşınıza çıkan listenin en üst linkine tıklayarak sayfamıza erişim sağlayabilirsiniz. İster sayfamız aracılığı ile size sunmakta olduğumuz kredi olanaklarını inceleyebilir eğer daha detaylı bilgi almak yada başvuruda bulunmak isterseniz sayfanın en alt kısmında yer alan linkten isim,soyisim,ikamet ettiğiniz şehir ve tarafınıza ulaşım sağlayabileceğim bir gsm numarası yazmanız biizm size dönüş yapmamız,talebiniz doğrultusunda size ulaşmamız için yeterli olmaktadır. Danışman arkadaşlarımız tarafından size geri dönüş sağlanarak bütün bilgilendirmeler yapılacak ve talebiniz doğrultusunda krediniz kullandırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir