Kredisi Çıkmayanlara Kredi Çıkarılır

Sistemimizin geniş ağ sebebiyle krediniz mi çıkmıyor işte bu fırsat tam da size göre bir fırsat. Artık kredisi çıkmayanlara kredi çıkarılır sistemimiz sayesinde herkesin kredi notunu düzeltmek için tam da buradayız. Herhangi bir bankaya kredi başvurusu yaptınız ve red edildi. Bundan sonra devreye biz girmekteyiz. Şu sebeple artık biz araya gerekli irtibattaki kişilerimizi sokacak sizin adınıza ona söz vereceğiz. Bir bakıma siz kredinizi çekin sözünü biz tutalım mottosunda çalışacaksınız.

Ve geriye sadece sistemde kredi notunun yükseltilmesi kalacaktır. Bunu da düzelttikten sonra dilediğiniz bankadaki krediniz hazır olacaktır. Bize de sadece bunun karşılığında bir komisyon vereceksiniz. Ayrıca her komisyonla kredi çıkartan dolandırıcılara güvenmemenizi öneririz. Çünkü bu yolda işiniz hal olmadan kesinlikle baştan para vermeyin yoksa parayı alıp yok olacaklardır.

İlgili Danışmanlar: Mustafa ve Cemil

İşlem: Banka kredi notunuzun yükseltilmesi yöntemiyle bankalardan istediğiniz ihtiyaç kredileri çıkartılır. Konut ve taşıt kredileri çıkartmak için daha kolay işlemlerle çözüme hızlıca kavuşturulur.

 

3 thoughts on “Kredisi Çıkmayanlara Kredi Çıkarılır

  1. Banka borçlarını kkb düşük olduğu için yapılandıramıyorum. Herhangi bir takip veya icra yok. 35000 TL ye ihtiyacım var. Aylık net ve sabit gelirim 5800 TL. Her ay 1500 TL rahat öderim. Buna göre vade yapar mısınız?. sigortam 10 yıldır kesintisiz olarak çalıştığım kurumsal firmalarca ödendi hiç işsiz olmadım. Ben daha iyisini bulup 4 kez şirket değiştirdim 10 yılda.

  2. Merhaba acil olarak 8000 tl ye ihtiyacım var çok zor durumdayım. Sigortalı olarak çalışıyorum banka kredi vermiyor her ay düzenli olarak öderim senet imzalarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir