Tefeci Arıyorum İstanbul Avrupa Yakası

Gündelik borçlarınızdan kurtulmak istiyorsanız tefeci arıyorum İstanbul Avrupa Yakası tarafında oturuyorum, diyorsanız buyurun doğru adrestesiniz. Sizlere uygun, yakın tefeciler ulaşacağınız yerdesiniz. Sizlere bahsedeceğim kişiler işlerinde son derece uzman olup kişilere para satıp üzerine yüklü bir faiz koyacak kişilerdir. Evet sizlerden faiz elde edip bu işle uğraşırlar ve daha sonra sizden aldıkları faizle başkalarına tefecilik yaparlar.

Günümüz şartlarında harcamalarımız, taksitlerimiz, çocukların masrafları, her gün yeni bir zamla güne uyanmamız, bizim bitmek bilmeyen şu harcamalara yetişmemize engel olmaktadır. Ödenemeyen kredilerimiz bizi bankalardan kredi çekmeye zorlar. Bankaların geçtiği sistemle artık bankadan istediğimiz krediyi alamamaktayız. Bankaya kredi başvuru yaptığımızda bizlerin önceki kredi geçmişine, kredi kartı ödemelerimiz çerçevesinde yasal takipte olup olmadığımıza ya da son ödeme tarihlerinde sıkıntı yaşayıp yaşamadığımıza bakarlar. Sonuç olarak çoğumuzun bankayla ilişkiler kötü sonuçlanmıştır.

Tefeciler Nerede Bulunur

      İstanbul’un her semtinde neredeyse tefeci vardır. Ancak ha deyince de tefecilere ulaşamamaktayız. Evet tefeciler nerede bulunur diye soracak olursanız çoğu kuyumcu adreslerine bir sormanızı tavsiye edeceğim. Çünkü yasal nitelik taşımadığında onlara ulaşmak oldukça zor. İnternetten ulaşabilirsiniz. Nitekim kredi veren sitelere acil paraya ihtiyacım var tefeci arıyorum derseniz onlar sizlere ulaşacaklardır. Fakat karşılıklı görüşmeden, şartları konuşmadan kesinlikle telefondan kimlik bilgilerinizi ve belgelerinizi yollamayın.

Sizlere bir çok fırsat sunacak olan tefeciler, dilediğiniz taksitlendirmeye yaparlar. Fakat çalışma şekillerine bakıldığında ağır yaptırımla çalıştıklarını belirtmek isterim. Tefeciler kredi notunuza, SGK veya bağkurunuzun olup olmamasına yada kredi ödemenize bakmazlar. Onlar için önemli olan kefilinizin olması veya teminat göstermenizdir. Çünkü sizin  yasal tefeci olan bankalarla sorunlu olduğunuzu ve kredi çekmekte zorlandığınızı bildikleri için size bankalardan daha fazla faiz uygulayacakları aşikardır. Yapmanız gereken en önemli nokta ödeyebileceğiniz kadar senede imza atmanız olacaktır.

Bir başka önerimiz ise her taksit için ayrı senet imzalamanızdır. Tarihi itibariyle vadeleri farklı olacağından kaçırdığınız vade için yasal süreç başlatmayacak. Ayrıca size kefil olan kişiler bulunuyorsa bunları da zor durumda bırakabilirsiniz. En son yol olarak tefecilerden para almalı, ödeyemeyeceğiniz senedi veya vadeyi imzalamamalısınız.

7 thoughts on “Tefeci Arıyorum İstanbul Avrupa Yakası

  1. Merhabalar. Ben mail adresinizi internetten aldım. Benim acil nakite ihtiyacım var. Bu süreç hakkında bana bilgi verir misiniz?. Çalışıyorum sigortam var ama 6 ay dolmadığı için ve daha önce kredi kartı kredi vs kullanamadığım için bankalardan olumsuz yanıt alıyorum, 1 2 gün içindede eğitim masrafım için acil 1500 tl ye ihtiyacım var. Geri ödeme konusunda problem olmaz ama maalesef çekemiyorum. Uygun bir zamanda, hatta acil olarak geri dönüş yaparsanız memnum olurum.

  2. Çalışıyorum sigortam var kredi notum düşük acil 1000 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim geri ödemede sıkıntı yaşamazsınız.

  3. Çok acil 50000 tl ye ihtiyacım var. Yıl sonuna kadar ancak ödeyebilirim, gerçekten çok önemli ve ilk kez böyle bir şeye kalkışıyorum, çok geçmeden, geç olmadan dönerseniz çok sevinirim, teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir